LEMOON CREATIVE

28 Mart 2022 Pazartesi

İŞ BİRLİĞİ YAPTIĞINIZ FİRMALARI ANLATIN

SMARTSTORE: 1999 yılındaki kuruluşundan bu yana SmartStore, e-ticaret yazılımı geliştirmede öncü olmuştur ve .NET bazında e-ticaret sistemlerinin lider üreticisidir.  SmartStore, birinci sınıf hizmet veren en yüksek kalitede,sofistike ve yenilikçi e-ticaret çözümleri yapar.

UPS: 1907’de kurulmuş olan dünyanın en köklü ve büyük kargo firmasıdır. Dünya çapında günde 16.9 milyon paket ve zarf teslimatı yapan UPS’in, 3.152’si alternatif-yakıtlı araçlardan oluşan toplam 96.361 paket aracından ve 530 uçaktan oluşan filosu ve 540.000’den fazla çalışanı vardır.

IYZICO: 2013’te farklı büyüklüklerdeki şirketlere e-ticaret dünyasında sanal POS hizmeti ve yapay zeka tabanlı ödeme teknolojileri sunmak amacıyla kurulmuştur. Basit ve güvenli platformu ile karmaşık ödeme alma süreçlerini kolaylaştıran İYZİCO, kısa süre içerisinde binlerce şirketin dijitalleşmesine katkı sağlayarak büyük başarılara imza atmış ve 2019 yılında dünya ödeme devi PayU tarafından satın alınmıştır. İYZİCO, bu güçlü yapıyla birlikte şirketlere sunduğu hizmetlerin yanı sıra finansal hizmetleri demokratikleştirmek ve herkes için ulaşabilir kılmak amacıyla çalışmalarını sürdürmüştür.

Insider: Site içerisinde sunduğu birçok iyileştirme, kişiselletirme, web push, segmentasyon, recommendation, predictive analytics gibi hizmetler sunmaktadır.

Dijital alanlarda büyüme sağlayan Insider, dünyanın ilk entegre ve çok kanallı platformdur.

Yapay zeka ve diğer teknoloji sistemlerini müşterilerine pazarlama alanında olanak sağlamaktadır.

Jivochat: 2012 yılında kurulmuştur ve iş ile müşteri arasındaki iletişimi kolay ve etkili bir şekilde ilerletmeyi amaçlamıştır. Jivochat ilk olarak Rusya'da geliştirilmiş olup İngilizce, Portekizce ve İspanyolca'ya çevrilmiştir. Şuan ise 20'den fazla dil seçenekleri eklenmiştir.

Banabikurye: Banabikurye, 2012 yılında Moskova'da kurulan ve bugün 11 ülkede faaliyet gösteren Dostavista Global'in Türkiye koludur.

Hızlı, uygun fiyatlı ve erişilebilir teslimat hizmeti sunmak vizyonuyla yola çıkan Banabikurye 2017 itibariyle sektöre yeni bir soluk getirerek İstanbul'da operasyonlarına başlamıştır.

Kuryeler ile müşterileri buluşturan bir platform sunan Banabikurye sisteminde kayıtlı motorlu ve araçlı kuryeleriyle bugün tam 6 şehirde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana) günde binlerce teslimat yaparak müşterilerinin yenilikçi kurye partneri olmaya devam etmektedir. 

SETROW: Çok kanallı pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm araçları modüler şekilde tek bir platformdan sunarak verimliliği en üst düzeye çıkarma amacıyla kurulan Setrow, 10 yılı aşkın süredir yüzlerce markaya hizmet veriyor.

Türkiye, Dubai, Hollanda ve Polonya’da ofisleri bulunan Setrow, hizmetlerini kendi yazılım teknolojileri ve donanım altyapısıyla sunarken Ar-Ge yatırımları yapmaya devam ediyor.

Yorumunuzu bırakın